Jedna przestrzeń

wiele możliwości.

Pergole

Pergola Win Climatic S200 Przyścienna to idealne rozwiązanie dla wymagających klientów. Wyjątkowa funkcjonalność, nowoczesny design i najwyższa jakość wykonania sprawiają, że pergola staje się prawdziwą ozdobą ogrodu i zapewnia komfort użytkowania przez cały rok.

Od 21327,00 

Pergola Win Climatic S200 Wolnostojąca to idealne rozwiązanie dla wymagających klientów na Mazurach. Wyjątkowa funkcjonalność, nowoczesny design i najwyższa jakość wykonania sprawiają, że pergola staje się prawdziwą ozdobą ogrodu i zapewnia komfort użytkowania przez cały rok.

Od 22679,00 

Pergola Win Climatic Przyścienna (Baza) to idealne rozwiązanie dla wymagających klientów. Wyjątkowa funkcjonalność, nowoczesny design i najwyższa jakość wykonania sprawiają, że pergola staje się prawdziwą ozdobą ogrodu i zapewnia komfort użytkowania przez cały rok. Jest to moduł bazowy z możliwością rozbudowy.

Od 26147,00 

Jest to moduł dodatkowy montowany do pergoli bazowej.

Od 23745,00 

Pergola Win Climatic S200 Wolnostojąca to idealne rozwiązanie dla wymagających klientów. Wyjątkowa funkcjonalność, nowoczesny design i najwyższa jakość wykonania sprawiają, że pergola staje się prawdziwą ozdobą ogrodu i zapewnia komfort użytkowania przez cały rok. Jest to moduł bazowy z możliwością rozbudowy.

Od 28215,00 

Jest to moduł dodatkowy montowany do pergoli bazowej.

Od 24672,00